Rezerwy przed pierwszym sparingiem!

• autor: bercikm, 2018-03-05 15:40

Już jutro, w sobotę o godzinie 17:00 swój pierwszy mecz kontrolny podczas okresu przygotowawczego rozegrają nasze rezerwy prowadzone przez nowego trenera Grzegorza Mamle.

W Grodzisku rezerwiści zmierzą się z Turem Jaktorów. Obydwie druzyny występują w A-klasie z tymże w innych grupach.

Zespół z którym się zmierzymy jest prowadzony przez trenera Dariusza Świderskiego który w przeszłości występował jako zawodnik LKS-u oraz jego trener zarówno pierwszego zespołu jak i rezerw.

Jak zaprezentują się rezerwy pod batutą nowego szkoleniowca? Na pewno w tym spotkaniu trener Mamla będzie mógł zobaczyć jak prezentują się zawodnicy a oni sami będą mogli pokazać się z jak najlepszej strony przed zbliżającym się startem rundy wiosennej A-klasy.

Serdecznie zapraszamy!