Złoto lubi Chlebnie!

• autor: bercikm, 2018-03-05 15:38

Kolejny turniej, kolejne wielkie emocje, kolejne zwycięstwo! W dniu dzisiejszym okazaliśmy się bezkonkurencyjni w Międzyborowie gdzie odbywał się turniej dla rocznika 2010 organizowany przez miejscowy Wrzos.

Po raz kolejny pojechaliśmy aby miło spędzić niedzielny czas i świetnie się bawić. W Międzyborowie przywitała nas bardzo ładna hala sportowa i dobra organizacja. W 2 grupach po 4 zespoły toczyła się rywalizacja o wyłonienie tej najlepszej ekipy.

Nam w grupie los przydzielił zespół AP Żyrardów, Relax Radziwiłłów oraz Wrzos Międzyborów. Najpierw graliśmy z AP Żyrardów i zwyciężyliśmy 2-0. W kolejnym spotkaniu pewnie wygrywamy z Wrzosem Międzyborów II 4-0. W ostatnim meczu deklasujemy Relax Radziwiłłów zwyciężając aż 9-0.

W półfinale czekał na nas już pierwszy zespół Wrzosu Międzyborów. Wygrywamy pewnie 3-0 i meldujemy się w finale.

Tam mierzyliśmy się z Unią Skierniewice, najlepszym zespołerm grupy A. Po zaciętym spotkaniu wygrywamy 2-1!

Oczywiście cieszy nas kolejny triumf naszej drużyny. Jednak co najbardziej zasługuje na uwagę to że chłopcy naprawdę świetne grali. Tworzyli drużynę w której każdy walczył o dobro zespołu. W każdym spotkaniu przeprowadzaliśmy wiele przemyślanych akcji wymieniając przy tym wiele celnych podań.

A już za 2 tygodnie, 25.02.2018 r na Grodziskiej hali pierwszy z turniejów który organizujemy. Najpierw Chlebnia Cup dla rocznika 2010! Wszystkie drużyny już zapisane. W najbliższym czasie przedstawimy dokładny harmonogram.

Więcej szczegółów dostępnych jest na stronie Akademii: https://www.facebook.com/Akademia-Piłkarska-Chlebnia-roczn…/

Gratulujemy!