Grzegorz Mamla trener rezerw!

• autor: bercikm, 2018-02-03 16:09

Ludowy Klub Sportowy Chlebnia uprzejmie informuje iż trenerem zespołu rezerw występującego w A-klasie został Grzegorz Mamla!

Nowy szkoleniowiec naszego zespołu może pochwalić się licencją UEFA A. W pracy szkoleniowej prowadził takie drużyny seniorskie jak Naprzód II Brwinów a także Gwardię Warszawa na poziomie ligi okręgowej.

Dodatkowo był trenerem rocznika 2001 w Gwardii Warszawa z którym to rozpoczął pracę już w roku 2008. Z tym rocznikiem święcił spore sukcesy bo do takich niewątpliwie uznać należy wywalczenie mistrzostwa Mazowsza, 2-krotnie vice mistrzostwa a także raz zajęcie 3 miejsca mistrzostw Mazowsza.

Trener Mamla oprócz pracy z zespołem rezerw będzie także trenerem rocznika 2005 wespół z trenerem Januszem Klimczewskim.

Pierwszy trening pod wodzą nowego trenera odbędzie się w najbliższy czwartek o godzinie 20:30 na sztucznej nawierzchni boiska Grodziskiej Pogoni.

Trenera Grzegorza witamy w naszym zespole życząc powodzenia oraz satysfakcji z pracy z naszmyni zawodnikami!