LKS Chlebnia - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  •        

Zegar

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 225, wczoraj: 540
ogółem: 2 012 054

statystyki szczegółowe

Aktualności

Znowu NAJLEPSI!!!

  • autor: bercikm, 2018-02-03 16:08

Trofeum obronione! Nasz rocznik 2011 i młodsi, podopieczni trenera Marcina Wojciechowskiego w kolejnym turnieju Milan Sport w Nadarzynie okazał się bezkonkurencyjny i ponownie wywalczył miano najlepszej drużyny zajmując oczywiście pierwsze miejsce!

W dzisiejszym turnieju w pierwszym meczu podejmowaliśmy zespół Znicza Pruszków z którym jak się później okazało mierzyliśmy się nie po raz ostatni. Pokonaliśmy rywala 3-1. Następnie wygrywamy z Akademią Młodego Sportowca 4-1. Kolejny mecz i kolejne zwycięstwo, tym razem w pokonanym boju pozostawiamy F.A. Piaseczno wygrywając 3-0. W ostatnim meczu grupowym pokonujemy 2-0 Wicher Kobyłka i pewnie awansujemy do półfinału z pierwszego miejsca.

W nim mierzymy się z drugą drużyną Znicza i pokonujemy rywala 2-1. W finale ponownie mierzymy się z pierwszą ekipą Znicza i po meczu pełnym dramaturgii pokonujemy "rywala" 2-1!

Oprócz pierwszego miejsca zdobyliśmy statuetkę dla najlepszego strzelca którym został niezmordowany Szymon Kubicki autor 11 trafień! Na uwagę i słowa pochwały zasługują szyscy młodzi gracze a trzeba pamiętać że w naszym składzie znajdowali się także zawodnicy z rocznika 2012!

Nasz zespół dzisiaj reprezentowali: Bartek Wysocki, Szymon Kubicki, Mateusz Bagiński, Kamil Wasiak, Sebastian Szymański, Wiktor Lipiński, Staś Sawicki, Adaś Kosmala.

Bramki oprócz Szymona zdobywali: Mateusz Bagiński x3, Kamil Wasiak x1, Staś Sawicki x1

Brawo My, brawo drużyna

Więcej szczegółow znajduje się na stronie rocznika 2010/2011 i młodsi:

https://www.facebook.com/Akademia-Piłkarska-Chlebnia-roczn…/

MOCNI RAZEM!!!

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [92]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.