Wygrana w pierwszym sparingu !

• autor: bercikm, 2018-02-03 16:07

Zwycięstwem 5:0 (1:0) zakończył się pierwszy mecz kontrolny naszej drużyny seniorów z rezerwami Pogoni Grodzisk. Mimo, iż niedawno te dwa zespoły walczyły ze sobą w ligowych derbach, to dziś na boisku oglądaliśmy dwie inne ekipy.

Pogoń wystąpiła w składzie opartym głównie na juniorach, nasz zespół z kolei znajduję się w fazie ,,przebudowy" i była to pierwsza okazja do sprawdzenia swoich sił. Choć w grze podopiecznych trenera Pawła Żeglińskiego było sporo niedokładności ,stworzyliśmy też kilka akcji , które mogły się podobać .

Sam wynik cieszy choć na tym etapie przygotowań jest sprawą drugorzędną. Bramki dla naszej drużyny zdobyli : Kamil Pawlikowski i Marcel Omieciński - dwie, oraz Kamil Piórkowski - jedną.

Kolejny sparing nasz zespół zagra z Widokiem Skierniewice w sobotę 3 lutego. Miejsce i godzina rozegrania meczu podana zostanie w najbliższym czasie.

Skład I połowa : Parol - B.Piórkowski, Żakowski, K.Piórkowski , Paciorkowski - Patanowski, M.Piórkowski , Sierański, Kozdrój, Pawlikowski - zaw. testowany 1

Skład II połowa : Parol - zaw. testowany 2 , Żakowski , zaw. testowany 3, zaw. testowany 4 - Pawlikowski (Patanowski) , M.Piórkowski , zaw. testowany 5 , Szulowski , zaw. testowany 6 - Omieciński