W sobotę pierwszy sparing!

• autor: bercikm, 2018-02-03 16:06

W najbliższą sobotę o godzinie 11:00 w Grodzisku na podopiecznych trenera Pawła Zeglinskiego czeka pierwszy sparingpartner. Będą nim rezerwy Grodziskiej Pogoni występujace w lidze okręgowej.

Spotkanie będzie nieoficjalnym debiutem na ławce trenerskiej Pawła Żeglińskiego. Na pewno pomimo faktu iż będzie to tylko mecz sparingowy nasza Chlebnia będzie chciała pokazać się z jak najlepszej strony. W naszym zespole wystąpi wielu graczy testowanych którzy będą chcieli "pokazać" się trenerowi Żeglińskiemu tak ażeby przekonać go do swych umiejętności.

Pogoń Grodzisk to rywal nam doskonale znany. Wielokrotnie się z nim mierzyliśmy zarówno w rozgrywkach ligowych jak i meczach kontrolnych.

Zapowiada się nam niezwykle ciekawe spotkanie dlatego już dzisiaj na nie Państwa zapraszamy!