Chlebnia 2010 na kolejnym turnieju!

• autor: bercikm, 2018-02-03 16:05

W ostatnią niedzielę nasz rocznik 2010 i młodsi wziął udział w turnieju Sporting Cup dla rocznika 2009 oraz młodszych na hali w Grodzisku Mazowieckim.

Pomimo iż graliśmy z zespołami o rok starszymi ( a nawet 2 lata starszymi bo w naszym zespole wystąpili także gracze z rocznika 2011 ) pokazaliśmy się z bardzo dobrej strony. Najpierw pokonaliśmy KS Teresin 3-1, następnie 2-1 Mszczonowiankę Mszczonów, 4-0 Sporting II Grodzisk, zremisowaliśmy 1-1 z Turem Jaktorów, wygraliśmy 2-0 z Wrzosem Międzyborów i w ostatniej kolejce pokonaliśmy Sporting I 2-1. Po rundzie zasadniczej zajęlibyśmy pierwsze miejsce ( grał każdy z każdym ) jednak formuła turnieju była taka że 4 najlepsze zespoły grały ze sobą w półfinale.

Tam niestety przegrywamy 0-2 z Mszczonowianką a w meczu o 3 miejsce ulegamy 0-1 Turowi Jaktorów.

Pomimo zajęcia 4 miejsca możemy być bardzo zadowoleni z występów naszego zespołu. Graliśmy z chłopcami o rok starszymi i byliśmy w tym turnieju zespołem który potrafił zwyciężyć niemal z wszystkimi. Faza finałowa to zawsze jeden mecz w którym czasem może coś nie wyjść, czasem zabraknąć szczęścia ale nie ma się co przejmować. Już niedługo kolejne turnieje w których brać będziemy udział. Najbliższy w niedzielę kiedy to rocznik 2011 i młodsi zagra w Nadarzynie.

Chlebnie reprezentowali: Maciej i Bartek Wysoccy, Borys Wawer ( 5 bramek ), Szymon Orzechowski, Szymon Kubicki ( 1 bramka ), Mateusz Pietrzak, Jaś Kwiatkowski ( 2 bramki ), Staś Sawicki ( 1 bramka ), Kuba Cieślak ( 5 bramek )

MOCNI RAZEM!!!⚽