Wielkie granie dla Orkiestry w Wołominie!

• autor: bercikm, 2018-01-10 15:34

Drużyna rocznika 2010 oraz młodszych trenowana przez Marcina Wojciechowskiego w dniu wczorajszym udała się do Wołomina na turniej organizowany przez sztab WOŚP Duczki. W ten sposób nie tylko rywalizowaliśmy na arenie sportowej ale i dołożyliśmy swoją cegiełkę do wsparcia jakże szczytnego celu dla Fundacji WOŚP kierowanej przez Pana Jurka Owsiaka.

W Wołominie udział wzięło 12 zespołów. Nam los w grupie przydzielił AP Radzymin ( zwycięstwo 2-1 ), Huragan Wołomin ( remis 0-0 ) oraz UKS Junak ( zwycięstwo 2-1 ). W lidze Mistrzów w której zagrali najlepsi z danych grup mierzyliśmy się z Orłem ( 0-0 ), Widokiem Skierniewice ( 0-0 ) oraz Huraganem ( 0-0 ). Trzy punkty zdobyte w Champions Leauge pozwolił nam na zajęcie 3 miejsca w klasyfikacji końcowej. Choć oficjalnie nie prowadzono klasyfikacji z uwzględnieniem miejsc jak i wyrózniających się zawodników możemy być zadowoleni z naszego występu.

Przez cały turniej nie ponieśliśmy żadnej porażki a przy odrobinie szczęścia mogliśmy osiągnąć jeszcze lepszy rezultat. Jednak wygraną tego dnia była świetna zabawa dla wszystkich uczestników turnieju jak i pomoc tym najbardziej potrzebującym!

Oprócz wsparcia finansowego przy hali w Wołominie stał autobus w którym można było oddać krew. Oczywiście i tutaj pomogliśmy. Krew oddała kierowniczka drużyny, Renata Wysocka! WZÓR:)

Więcej o turnieju na stronie Akademii Piłkarskiej Chlebnia 2010:

Brawo dla całej drużyny Chlebni! Dla tych dużych i małych!