Podsumowanie roku

• autor: bercikm, 2017-12-29 15:09

Jaki to był rok dla pierwszej drużyny LKS-u Chlebnia? Przez cały 2017 rok należeliśmy do czołówki ligi okręgowej. To pokazuje że posiadamy potencjał do tego aby zrobić krok naprzód. Jednak ciągle czegoś brakowało aby go wykonać.

Uwzględniając tabelę za rok 2017 w rozgrywkach ligowych zajęliśmy w niej 4 miejsce. W 30 spotkaniach wywalczyliśmy 46 punktów. Odnieśliśmy 13 zwycięstw, 7 razy remisowaliśmy oraz 10 razy musieliśmy przełknąć gorycz porażki.

To wyraźnie pokazuje że potrafiliśmy zagrać świetny mecz i wygrać w imponującym stylu by za chwilę przegrać w niewyjaśnionych okolicznościach.

Na rok 2018 na pewno będziemy spoglądać z wielkim zaciekawieniem. Kilka pytań nasuwa się automatycznie: Jak zespół będzie prezentował się pod rządami trenerami Żeglińskiego, czy zrobimy kolejny krok w rozwoju drużyny.

Jednak najważniejsze to pytanie jakim składem będzie dysponował szkoleniowiec. Już dzisiaj wiadomo że naszą drużynę czeka gruntowna przebudowa. Na pewno będzie to inna Chlebnia która, na co liczymy od samego początku, będzie prezentować to czego wymaga od niej trener. Na pewno pełni ciekawości odliczamy dni do startu rundy wiosennej.

Już niedługo start przygotowań do nowego rozdania ligowego w Nowym Roku. Już niedługo przekonamy się także kto nasz zespół opuści a kto go wzmocni.