LKS Chlebnia - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  •        

Zegar

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 519, wczoraj: 371
ogółem: 2 030 682

statystyki szczegółowe

Aktualności

Paweł Żegliński trenerem pierwszego zespołu!

  • autor: bercikm, 2017-12-15 10:03

Zarząd Ludowego Klubu Sportowego Chlebnia uprzejmie informuje iż trenerem pierwszego zespołu został Paweł Żegliński. Zastąpił on tym samym na stanowisku trenera Kamila Świtalskiego który zrezygnował ze sprawowanej funkcji.

Paweł Żegliński w ostatnim czasie prowadził nasz zespół rezerwowy wytępujacy w rozgrywkach A-klasy. W przeszłości reprezentował jako zawodnik barwy LKS-u a także prowadził z sukcesami roczniki młodzieżowe. Jest także naszym wychowankiem. Klub zna zatem jak mało kto, można powiedzieć że od samej "podszewki".

W najbliższym czasie przeprowadzony zostanie wywiad z nowym trenerem. Wiadomo na pewno iż zespół będzie gruntownie przebudowany oraz że czekają nas spore zmiany.

Trenerowi Żeglińskiemu życzymy oczywiście powodzenia na nowym stanowisku i jesteśmy pełni wiary w to że wzniesie na jeszcze wyższy poziom naszą drużynę zaś trenerowi Świtalskiemu dziękujemy za pracę z naszym zespołem oraz włożony trud i wysiłek w jego funkcjonowanie. Życzymy jednocześnie powodzenia w dalszej karierze zawodowej!

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [143]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.