Paweł Żegliński trenerem pierwszego zespołu!

• autor: bercikm, 2017-12-15 10:03

Zarząd Ludowego Klubu Sportowego Chlebnia uprzejmie informuje iż trenerem pierwszego zespołu został Paweł Żegliński. Zastąpił on tym samym na stanowisku trenera Kamila Świtalskiego który zrezygnował ze sprawowanej funkcji.

Paweł Żegliński w ostatnim czasie prowadził nasz zespół rezerwowy wytępujacy w rozgrywkach A-klasy. W przeszłości reprezentował jako zawodnik barwy LKS-u a także prowadził z sukcesami roczniki młodzieżowe. Jest także naszym wychowankiem. Klub zna zatem jak mało kto, można powiedzieć że od samej "podszewki".

W najbliższym czasie przeprowadzony zostanie wywiad z nowym trenerem. Wiadomo na pewno iż zespół będzie gruntownie przebudowany oraz że czekają nas spore zmiany.

Trenerowi Żeglińskiemu życzymy oczywiście powodzenia na nowym stanowisku i jesteśmy pełni wiary w to że wzniesie na jeszcze wyższy poziom naszą drużynę zaś trenerowi Świtalskiemu dziękujemy za pracę z naszym zespołem oraz włożony trud i wysiłek w jego funkcjonowanie. Życzymy jednocześnie powodzenia w dalszej karierze zawodowej!