Złota niedziela!!!

• autor: bercikm, 2017-12-11 13:07

Wczorajszy dzień był niezwykle pracowity dla podopiecznych trenera Marcina Wojciechowskiego. Zarówno rocznik 2010 jak i 2011 walczył w turniejach. Starsi koledzy udali się do Słupna ( okolice Płocka ) zaś młodsi do Nadarzyna.

Od samego rana dobrą zabawę rozpoczęli młodzi adepci futbolu w Słupnie. Tam w doskonale przygotowanym organizacyjnie turnieju mikołajkowym o puchar Wójta ( najlepszy turniej na którym byliśmy z masą atrakcji dla dzieci, poczęstunkiem dla rodziców i Mikołajem który cały czas spacerował i rozdawał dzieciom słodkości ) graliśmy bardzo dobrze. Najpierw zremisowaliśmy z miejscowym Soccerem Słupno 1-1, następnie pokonaliśmy 2-0 Deltę Słupno oraz zremisowaliśmy 1-1 z Young Czampions Płock. Z 2 miejsca awansowaliśmy do półfinału. Tam po dramatycznym boju przegrywamy 2-3. Szkoda bo przeciwnik wykorzystał 3 sytuacje które zamienił na gola a my sprawdzaliśmy jeszcze wytrzymałość słupków i poprzeczek, W meczu o 3 miejsce pokonaliśmy po rzutach karnych Soccer Słupno.

Warto zaznaczyć ze triumfował w całym turnieju zespół Delty Słupno który pokonaliśmy w grupie 2-0 i który tylko z nami przegrał więc można powiedzieć że tego dnia byliśmy najlepsi;)

Chlebnie reprezentowali: Borys Wawer, Maciej i Bartek Wysoccy, Jaś Kwiatkowski, Olek Sątowicz, Alan Sobotka, Marcin Lipski, Mateusz Pietrzak.

Rocznik 2011 w Nadarzynie pokazał się z jeszcze lepszej strony. Chłopcy pokazali niezwykłe zaangażowanie i walkę o każdą piłkę. Taka postawa pozwoli awansować z grupy w której to najpierw pokonaliśmy 4-0 Unię Skierniewice, następnie zremisowaliśmy 0-0 ze Świtem Warszawa, kolejny remis 0-0 z Milan Sport, zwycięstwo 1-0 z KS Ursynów oraz w ostatnim meczu po pięknej grze zwyciężliśmy zasłużenie 2-1 z Kinder Pogoń Grodzisk Mazowiecki.

W półfinale zagraliśmy z Akademią Młodego Sportowca która w rozgrywkach grupowych wszystkich ogrywała. Z nami tak łatwo nie było gdyż pokonaliśmy przeciwnika 1-0. W meczu finałowym po pięknym spektaklu pokonujemy 2-1 Znicz Pruszków i tym samym zwyciężamy w całym turnieju!

Chlebnie reprezentowali: Staś Sawicki, Szymon Kubicki, Wiktor Lipiński, Sebastian Szymański, Kamil Wasiak, Mateusz Bagiński, Tymoteusz Czajkowski oraz Kacpec Materski.

Brawo My, brawo drużyna!!!

MOCNI RAZEM!!!⚽⚽⚽💪💪💪👍👍👍