Co to był za bal!!!

• autor: bercikm, 2017-12-11 13:05

~W ostatni czwartek w sali widowiskowej w Grodziskim Centrum Kultury odbyło się uroczyste przedświąteczne spotkanie Wigilijne dzieci naszej Akademii wraz z ich rodzicami!

To wielkie wydarzenie ze względu na rosnącą liczebność najmłodszych adeptów piłki nożnej przeniesione zostało z małej salki do dużej sali kinowej Centrum Kultury która wręcz pękała w szwach.

W uroczystości oprócz wspomnianej młodzieży udział wzięli: Burmistrz Grodziska Mazowieckiego Pan Grzegorz Benedykciński, Starosta Grodziski Pan Marek Wierzbicki, Dyrektor OSiR Pan Mariusz Smysło oraz oczywiście Prezes LKS-u Chlebnia Pan Sławomir Jackowski oraz Vice-prezes Pan Włodzimierz Żegliński.

Czwartkowe wydarzenie było niezwykłym spektaklem. Gdy przygasły światła z głośników można było usłyszeć piosenkę Marka Grechuty "Dni których jeszcze nie znamy". W tym momencie na projektorze zostały wyświetlone slajdy, najpierw przedstawiające Nasz klub sprzed ponad 30 laty kiedy to został założony. Następnie podziwialiśmy stan obecny gdzie można było zobaczyć jaką LKS przez te wszystkie lata przeszedł metamorfozę. Słowa "ważne są te dni których jeszcze nie znamy" nie zostały użyte przypadkowo. Doskonale obrazują Nasz klub, Nasz LKS. Przez te wszystkie lata klubik z kilkunastoma osobami przekształcił się klub w którym to jest nas obecnie kilkaset osób. To pokazuje jak się rozwinęliśmy. Od tylu lat jedno pozostaje niezmienne. Wartości Chlebni takie jak: wzajemny szacunek, rodzinne ciepło i to co najważniejsze: człowiek! Każdy człowiek jest dla nas tak samo ważny!

Po skończonej piosence jeden z naszych trenerów Marcin Wojciechowski rozpoczął część oficjalną witając wszystkich gości. Następnie głos zabrał Burmistrz Pan Grzegorz Benedykciński który w wielu ciepłych słowach wyraził podziw nad tym jak Nasz klub się ekspresowo się rozwija i jakie ma świetne przed sobą perspektywy. Po włodarzu miasta głos zabrał Starosta Grodziski, następnie gości przywitał także prezes LKS-u.

Kolejnym krokiem naszej ceremonii był przedstawienie na scenie każdego rocznika począwszy od tego najmłodszego. Na projektorze wyświetlane były slajdy które pokazywały jak dany rocznik funkcjonuje.

Po skończonej prezentacji na scene zaproszono wszystkich trenerów naszej Akademii którym wręczono pamiątkowe dyplomy zawierające podziękowania za wkład w rozwój młodych piłkarzy.

Największe brawa należą się właśnie młodym talentom LKS-u Chlebnia! To ich liczebność i pasja oraz miłość do piłki nożnej pokazuje że w naszej Akademii praca z młodzieżą jest na wysokim poziomie!

Na każdego młodego piłkarza czekał także kalendarz na Nowy rok w którym to znalazły sie zdjęcia wszystkich naszych roczników!

Chcielibyśmy raz jeszcze serdecznie podziękować wszystkim dzięki którym ta impreza została tak świetnie zorganizowana. Nie będziemy tutaj nikogo wymieniać z nazwiska aby nikogo nie przeoczyć! Wszystkim raz jeszcze z całego serca dziękujemy! Tego dnia pokazaliśmy że tworzymy jedną zgraną rodzinę i drużynę! Wiemy że nic nas nie ogranicza i z każdym dniem, miesiącem i rokiem będziemy jeszcze lepsi!

Fotorelacje z imprezy przeprowadził redaktor portalu Grodzisk Sport News, przyjaciel LKS-u Pan Mariusz Pilis. Serdecznie dziękujemy za tak piękne zdjęcia i niezapomniane pamiątki!
MOCNI RAZEM!!!👍👍👍💪💪💪⚽⚽