Remis rezerw na zakończenie rundy.

• autor: bercikm, 2017-11-23 09:53

Wyjazdowym remisem 2:2 z Piastem Feliksów rundę jesienną zakończyli gracze drugiej drużyny seniorów. Mimo, że byliśmy drużyną lepszą i stworzyliśmy zdecydowanie więcej sytuacji to punkt przywieziony z Feliksowa należy szanować, gdyż to gospodarze w 90 minucie meczu mieli piłkę meczową. Piłkarz Piasta wyszedł sam na sam z Bartkiem Parolem, jednak z tego pojedynku to nasz bramkarz wyszedł zwycięsko.

Zdobyty punkt spowodował, że rundę jesienną zakończyliśmy na bezpiecznym 9 miejscu. Z jednej strony mamy tylko 3 punkty przewagi nad strefą spadkową, z drugiej tracimy cztery oczka do miejsca 4. Wiosną będzie zatem o co grać.

PIAST FELIKSÓW - LKS CHLEBNIA II 2:2 (2:2)

Bramki : Chłystek, Omieciński

Skład: Parol - B.Piórkowski, Żakowski, Gudelski, Przygoda- M.Piórkowski, Sierański, Szulowski, Chłystek, Patanowski ('60 Kozdrój), Omieciński ('60 K. Piórkowski)