Rezerwy przed ostatnim meczem w tym roku!

• autor: bercikm, 2017-11-17 09:15

W niedzielę o godzinie 12:00 w Feliksowie podopieczni trenera Pawła Żeglińskiego w zaległym meczu 11 kolejki A-klasy zmierzą się z miejscowym Piastem. Jak pamiętamy mecz ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne nie mógł odbyć się w planowym terminie.

Piast Feliksów w lidze zajmuje 6 miejsce. W dotychczas rozegranych 12 spotkaniach gracze Piasta wywalczyli 18 punktów. Bilans tej drużyny to 6 zwycięstw i tyle samo porażek. Bilans bramkowy: 29 goli strzelonych i 38 straconych. W ostatnim meczu Piast pokonał 4-1 Wrzos Międzyborów.

Nasza Chlebnia przegrała jak wiemy w kontrowersyjnych okolicznościach 0-2 z Partyzantem Leszna. W tabeli plasujemy się na 10 miejscu. W przypadku niedzielnego zwycięstwa możemy awansować aż na 6 lokatę. Mamy nadzieję że tym razem będziemy mieli więcej szczęścia na boisku i uda nam się sięgnąć po zdobycz punktową, najlepiej po jego komplet!!!

Serdecznie zapraszamy na to spotkanie!