Sparta pokonana!

• autor: bercikm, 2017-11-11 18:24

W ostatnim meczu ligowym w tym roku nasza Chlebnia pokonała w meczu rozgrywanym w Grodzisku rezerwy Sparty Jazgarzew 4-1.

W pierwszej połowie po której prowadziliśmy 2-0 mecz był wyrównany. Podopieczni trenera Świtalskiego wykazali się jednak większym doświadczeniem jak i skutecznością pod bramką rywala co pozwoliło nam prowadzić po 45 minutach. Na listę strzelców w tej odsłonie wpisywali się: najpierw Piotrek Bogacki zaś prowadzenie podwyższył Michał Ocipka który był wyróżniającą się postacią w naszym zespole.

Po zmianie stron jednak za bardzo uwierzyliśmy w to że ten mecz mamy już wygrany. Goście wykorzystali nasz błąd i zdobyli bramkę kontaktową. Jednak ona nie zalamała naszych graczy którzy szybko opanowali sytuację i nie pozwolili Sparcie na rozwinięcie skrzydeł. W 60 minucie na czystą pozycję wyszedł Kamil Pawlikowski powstrzymany nieprawidłowo przez obrońcę Sparty. A że sytuacja była w polu karnym zespołu z Jazgarzewa to sędzia nie miał wyboru. Rzut karny i czerwona kartka dla zawodnika gości. Ta sytuacja bardzo nie spodobała się osobie ze sztabu gości który w wielu niecenzuralnych słowach zaczął oceniać pracę sędziego. Arbiter jak najbardziej słusznie skierował krewkiego osobnika w bardziej ustronne miejsce. Szkoda, bo na trybunach dopingowali naszą Chlebnię rodzice z dziećmi które musiały wysłuchiwać tego "koncertu". Rzut karny wykorzystał bez problemu Michał Ocipka. Ten sam zawodnik ustalił wynik spotkania zdobywając czwartego dla nas a trzeciego dla siebie gola. Takim wynikiem zakończył się mecz. Trzy punkty są nasze!!!

Teraz przed nami kilka miesięcy przerw a już w najbliższym czasie przedstawimy podsumowanie dokonań naszego zespołu w rundzie jesiennej.

LKS Chlebnia - Sparta II Jazgarzew 4-1 ( 2-0 )

Bramki: Michał Ocipka x3, Piotr Bogacki

Parol, Gudelski, Frączek, Obierak (' 85 B. Piórkowski) Skirski-Pawlikowski ( '75 Patanowski) M.Piórkowski, Ejsmont ( '80 Szulowski), Ocipka ( '87 Omieciński ), P. Bogacki