dzisiaj: 101, wczoraj: 127
ogółem: 3 808 511

Porażka rezerw w cieniu ,,popisów sędziowskich"

• autor: bercikm, 2017-11-11 18:23

Do wyjazdowego meczu z Partyzantem Leszno przystąpiliśmy w mocno osłabionym składzie, a przede wszystkim bez bramkarza ... Mimo to rozgrywaliśmy bardzo dobre zawody, nie pozwalając rywalom na stworzenie zagrożenia pod naszą bramką. Niestety walczyliśmy tego dnia także z sędziami.

W pierwszej połowie gospodarze jedyną groźną akcję zamienili na gola wykorzystując nie odgwizdanie pozycji spalonej napastnika Partyzanta.

Przegrywając 1:0 do przerwy, drugą połowę rozpoczęliśmy od jeszcze większych ataków. W 65 minucie doszło jednak do kolejnej kontrowersji. Uderzony łokciem w środkowej strefie został Michał Małek, a rywale zagrywając długą piłkę za plecy naszych obrońców wyszli na ,,czysta pozycję" . Atak faulem ratunkowym przerwał Adam Laskowski, który w konsekwencji otrzymał czerwoną kartkę. Chwilę później drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę, za niegroźne powstrzymanie przeciwnika otrzymał Kamil Zaprzałek i graliśmy już w 9 . Mimo to nadal atakowaliśmy. Z rzadka kontratakujący rywale wykorzystali nasze osłabienie i w końcu zdobyli drugą bramkę. My jednak nadal próbowaliśmy, ale na więcej nie pozwolił nam arbiter. Za krytykowanie jego decyzji ukarał Michała Zwierzchowskiego i Krzysztofa Wieczorka w ciągu minuty dwiema czerwonymi kartkami i ostatnie 10 minut kończyliśmy grając 7 na 11. Nie straciliśmy gola , ale co oczywiste nie byliśmy w stanie też go zdobyć.

Przed nami ostatni, zaległy pojedynek z Piastem Feliksów, który odbędzie się w niedziele 19 listopada o godzinie 12 w Feliksowie

Partyzant Leszno - LKS Chlebnia II 2-0 (1-0)

Skład: Przygoda - Zaprzałek, Sierański, Żakowski, Małek, Chłystek, Wieczorek, Omieciński ('46 Patanowski) , Laskowski, Zwierzchowski , M.Żegliński