Weekendowy rozkład jazdy!!!

• autor: bercikm, 2017-11-04 08:20

Poniżej dostępny jest pełen terminarz gier ligowych naszej Chlebni na nadchodzący weekend.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniach LKS-u i wsparcie naszych drużyn z trybun!

4/11/2017 ( Sobota )

NAPRZÓD BRWINÓW-LKS GODZ.13:00

Pierwsza drużyna po ostatnich 2 porażkach będzie starała się odwrócić złą kartę i na pewno powalczy o komplet punktów z Brwinowie. Miejscowy Naprzód wydaje się być rywalem niemalże idealnym do przełamania. Obecnie nasz najbliższy przeciwnk zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem zaledwie 5 punktów zdobytych w 13 meczach. Odniósł zalewdie 1 zwycięstwo i 2 razy zremisował. Pozostałe spotkania okazały się dla zespołu z Brwinowa przegrane. Zła wiadomość jest taka że drużyna Naprzodu mając w perspektywie spadek do A-klasy walczyć będzie o każdą piłkę, o każdy kawałek boiska aby po 90 minutach wyrwać jakikolwiek punkt naszej Chlebni. Punkt który dla tego zespołu jest niezwykle cenny. Ten mecz zapowiada się naprawdę ciekawie. Obydwie drużyny podrażnione ostatnimi porażkami. Która okaże się skuteczniejsza? Przekonamy się już w sobotę!

LKS (05”)FC KOMORÓW GODZ.13:30

LKS II(05”)-PROMYK NOWA SUCHA GODZ.11:30

RAKOVIA W-WA-LKS(06”) GODZ.17:00

POLONIA II W-WA-LKS II(06”) GODZ.14:30

UKS 81 BEMOWO-LKS(09”) GODZ.10:00

LKS(10”)-MILAN MILANÓWEK GODZ.10:00

05/11/2017 ( Niedziela )

LKS II-PASOVIA PASS GODZ.13:30

Rezerwy które ostatnio nie zagrały ze względu na boisko nie nadające się do rozegrania zawodów podejmą przed własną publicznością Passovię Pass. Zespół spod Błonia w tabeli A-klasy zajmuje wysokie 3 miejsce i jest niejako objawieniem tej rundy. Zazwyczaj drużyna plasująca się w dolnych rejonach tabeli nieoczekiwanie włącza się do walki o czołowe pozycje w A-klasie. . W ostatnim meczu Passovia pokonała 2-1 FC Płochocin. Na pewno ten rywal będzie niezwykle wymagającym przeciwnikiem a nasze rezerwy aby zwyciężyć muszą prezentować styl gry znany nam z ich najlepszych spotkań. Wiemy że podopiecznych trenera Pawła Zeglińskiego na taką grę stać i liczymy na dobre widowisko w najbliższą sobotę!

UKS OŁTARZEW-LKS(07”) GODZ.12:30

BŁONIANKA-LKS(08”) GODZ.13:00