dzisiaj: 315, wczoraj: 167
ogółem: 3 818 141

Z Naprzodem tylko remis...

• autor: bercikm, 2017-11-04 22:19

Podziałem punktów zakończył się dzisiejszy mecz w Brwinowie naszej Chlebni z miejscowym Naprzdem. Choć 2-krotnie prowadziliśmy remisujemy ostatecznie 2-2.

Przez cały okres trwania meczu to my prezentowaliśmy lepszą jakość piłkarską oraz kulturę gry. Niestety za wrażenia artystyczne punktów się nie przyznaje. W pierwszej połowie na prowadzenie wyprowadził nas Piotrek Obierak lecz jeden błąd, niepotrzebny faul w polu karnym i sędzia dyktuje rzut karny dla gospodarzy. Naprzód pewnie go wykorzystał i mieliśmy remis.

Po zmianie stron ponownie Chlebnia po bramce Ejsmonta obejmuje prowadzenie lecz i tym razem nie potrafiliśmy go utrzymać. Naprzód w 70 minucie doprowadził do wyrównania. Niestety na więcej tego dnia nas nie było stać. W tym meczu nie zdobyliśmy punktu a straciliśmy 2. Pozostaje nam czekać na kolejny mecz w którym mamy nadzieję sięgniemy po komplet punktów. A ten rozegramy za tydzień w sobotę o godzinie 11:00 kiedy to w ostatnim meczu rundy jesiennej na Chlebni zmierzymy się z rezerwami Sparty Jazgarzew.

Naprzód Brwinów - LKS Chlebnia 2-2 ( 1-1 )

Bramki: Obierak, Ejsmont

Skład: Parol, Paciorkowski, Frączek, Gudelski, B. Piórkowski ( '45 Skirski ), M. Piórkowski, Pawlikowski, Ejsmont ( '70 Patanowski ), Obierak, Kozdrój ( '45 P. Bogacki ), Michalak ( '45 Ocipka )