W derbach lepsza Pogoń

• autor: bercikm, 2017-10-29 19:29

Niestety, przegrywamy 3-4 w dzisiejszym meczu derbowym rozgrywanym w Grodzisku z miejscowymi rezerwami Pogoni.

O pierwszej połowie lepiej nie wspominać i ją przemilczeć. Już po 30 minutach przegrywaliśmy 0-3 z drużyną gospodarzy grającą niezwykle ambitnie i z wielkim zaangażowaniem. Nie mogliśmy na tak grającego rywala znaleźć sposobu. Dopiero w 38 minucie strzelamy gola dającego nam cień nadziei na to że ten mecz nie został już spisany na straty po zaledwie 45 minutach.

W 57 minucie gospodarze strzelają 4 gola. Od tego momentu Chlebnia nie mając nic do stracenia rzuciła się do odrabiania strat. Najpierw zdobywamy gola w 60 minucie. W 62 dokładamy kolejnego który oznaczał że powróciliśmy do gry. Pomimo usilnych starań i ciągłych ataków wynik nie uległ już zmianie. Tym samym przegrywamy kolejne spotkanie. Spadamy na 6 miejsce w tabeli.

Bramki dla naszego zespołu zdobywali: Michał Ocipka x2, Kamil Pawlikowski

Szansę na odwrócenie złej karty będziemy mieli w sobotę 4 listopada kiedy to o godzinie 13 w Brwinowie zagramy z miejscowym Naprzodem.

Skład Chlebni: Parol-Frączek(45"Michalak) Gudelski,Obierak,Paciorkowski-M.Piórkowski,Kozdrój(75" B.Piórkowkski ) P.Bogacki,Pawlikowski,Ocipka, Skirski