Zapowiedź piłkarskiego weekendu!

• autor: bercikm, 2017-10-27 15:42

Poniżej dostępny jest pełen rozkład gier ligowych z udziałem naszej Chlebni na najbliższy weekend. We wczorajszym meczu rocznika 2006 podopieczni trenera Bartka Gołębiewskiego zremisowali bezbramkowo z rówieśnikami z Grodziskiej Pogoni.

28.10.2017 ( SOBOTA )

LKS(06”)-UNIA BORYSZEW GODZ.11:00

LKS II(06”)-KS URSUS II GODZ.13:30

LKS(07”)-UKS TOMICE GODZ.11:00

29.10.2017 ( NIEDZIELA )

POGON II GRODZISK-LKS GODZ.13:30

Ta kolejka to przede wszystkim derby Gminy Grodzisk i pojedynek rezerw Grodziskiej Pogoni z naszym LKS-em Chlebnia. Obydwie drużyny mają o co walczyć. GKS o 3 punkty które pozwoliłyby utrzymać nadzieję na utrzymanie w lidze okręgowej, Chlebnia zaś o to aby pozostać w czołówce ligi. Jednak ten mecz to nie tylko walka o ligowe punkty. To pojedynek o to która drużyna na te kilka miesięcy będzie mogła z góry spogądać na swojego rywala. Wiadomo że spotkania derbowe rządzą się niejako swoimi prawami a wynik w nich zawsze jest sprawą otwartą. Na pewno możemy spodziewać się świetnego widowiska w którym nie zabraknie ambicji i zaangażowania ze stron obydwu drużyn. Zatem zapraszamy w niedzielę na stadion do Grodziska! Wszyscy jedziemy na derby!

PIAST FELIKSÓW-LKS II GODZ.13:30

Rezerwy ostatnio są w "gazie". Podopieczni trenera Pawła Żeglińskiego znakomitą serię zwycięstw będą próbować podtrzymać także w Feliksowie w którym to w niedzielę zmierzymy się z miejscowym Piastem. Wierzymy i liczymy na to że kolejne 3 punkty dopiszemy sobie na nasze konto i będziemy mogli awansować na jeszcze wyższe miejsce w tabeli. Szkoda tylko że mecz "dwójki" nakłada się z tym z pierwszego zespołu. Jednak będziemy starali się na bieżąco informować o wyniku tego meczu!

LKS(05”)-PIAST PIASTÓW GODZ.13:30

POGOŃ GRODZISK-LKS II(05”) GODZ.10:00