Rezerwy wygrywają z Promykiem !

• autor: bercikm, 2017-10-23 21:24

Podopieczni trenera Pawła Żeglińskiego pokonali na własnym boisku spadkowicza z ligi okręgowej Promyk Nowa Sucha 3:2 i zdobyli tym samym drugi komplet punktów w tym tygodniu!

Pierwsza połowa meczu była prowadzona zdecydowanie pod nasze dyktando. To my prowadziliśmy grę, utrzymywaliśmy się przy piłce i stwarzaliśmy więcej okazji. Dwie z nich zamienione zostały na gole autorstwa Krzysztofa Bogackiego i Piotra Chłystka. Rywale odpowiedzieli bramką po rzucie rożnym(gol na 1:1).

Drugą połowę rozpoczęliśmy w najlepszy z możliwych sposobów. Ponownie na listę strzelców wpisał się Chłystek. Kolejne minuty to już jednak bardziej chaotyczna gra, która doprowadziła do gola kontaktowego dla gości. Tego dnia to my byliśmy jednak zespołem lepszym i zasłużenie zdobyliśmy bardzo ważne 3 punkty utrzymując do końca korzystny dla nas rezultat.

LKS CHLEBNIA II - PROMYK NOWA SUCHA 3:2 (2:1)

BRAMKI : PIOTR CHŁYSTEK X2, KRZYSZTOF BOGACKI

SKŁAD : STARBAŁA - PRZYGODA, PACIORKOWSKI, ŻAKOWSKI, B.PIÓRKOWSKI - WIECZOREK, SIERAŃSKI, BOGACKI ( '55 SZPADZIK) , LASKOWSKI ('90 M.ŻEGLIŃSKI) , MAŁEK('85 ZAPRZAŁEK)-CHŁYSTEK