Raszyn pokonuje Chlebnie

• autor: bercikm, 2017-10-21 23:12

Porażką 1-2 zakończył się dzisiejszy mecz naszej Chlebni z KS-em Raszyn.

Pierwsza połowa nie zapowiadała końcowego nieszczęścia. To my jako pierwsi zdobyliśmy gola autorstwa Michała Ocipki który wykorzystał rzut karny. W tej części gry nasza gra wyglądała solidnie i mieliśmy duże podstawy do optymizmu odnośnie drugiej połowy.

Niestety po przerwie z każdą minutą to goście zaczęli dochodzić do głosu. Najpierw zdobyli bramkę wyrównującą zaś wraz z upływającym czasem coraz częściej znajdowali się na naszej połowie. Gdy wydawało się że mecz zakończy się remisem w samej końcówce po faulu w polu karnym naszego bramkarza na napastniku gości sędzia podyktował rzut karny dla Raszyna. Zawodnik KS-u wykorzystał ten stały fragment gry i to goście cieszyli się ostatecznie z 3 zdobytych punktów.

Szkoda straconej szansy bo punkty były blisko. Niestety tym razem się nam nie udało. Moze w kolejnym meczu szczęście się do nas uśmiechnie. A ten rozegramy w następny weekend z rezerwami Pogoni w Grodzisku.

LKS Chlebnia - KS Raszyn 1-2 ( 1-0 )

Bramka: Ocipka

Widzów: 50

Skład Chlebni: Parol, Frączek, Gudelski, Obierak ( '80 Patanowski ), P. Bogacki, Paciorkowski, Pawlikowski ( '65 Michalak )M. Piórkowski, Kozdrój, Ejsmont ( '70 K. Bogacki ), Ocipka