Porażka w Międzyborowie.

• autor: bercikm, 2017-10-16 08:54

Po słabym w naszym wykonaniu meczu przegraliśmy z Wrzosem Międzyborów 4:1. Duży wpływ miała na to bardzo słaba w pierwsza połowa, w której zupełnie nie mieliśmy pomysłu na grę i na domiar złego straciliśmy 2 gole.

Druga odsłona rozpoczęła się od naszych ataków i wreszcie dobrej gry. Zdominowaliśmy przeciwnika , strzeliliśmy gola kontaktowego i chcieliśmy pójść za ciosem.... Niestety gospodarze wyprowadzili kontratak , zdobyli trzecią bramkę i ,,zabili mecz" ,by chwilę później całkiem pogrzebać nasze szanse na uzyskanie korzystnego wyniku.

Okazję na rehabilitacje będziemy mieli już w najbliższą środę kiedy to w zaległym spotkaniu podejmiemy Zaborowiankę. Mecz odbędzie się w Grodzisku Mazowieckim o 19.30.

WRZOS MIĘDZYBORÓW - LKS CHLEBNIA II 4:1 (2:0)

BRAMKA: ADAM SIERAŃSKI

SKŁAD : STARBAŁA - MAŁEK ('70 MACHULSKI) , GUDELSKI, ŻAKOWSKI, PRZYGODA - ZWIERZCHOWSKI , B.PIÓRKOWSKI , KUŚMIDER ('46 SIERAŃSKI) , CHŁYSTEK, LASKOWSKI ('60 ZAPRZAŁEK) - K.PIÓRKOWSKI ('80 SZPADZIK)