statystyki szczegółowe

Aktualności

Robimy swoje!

• autor: bercikm, 2017-10-14 20:07

Podopieczni trenera Kamila Świtalskiego w meczu z KS Konstancin odnoszą zasłużone i cenne zwycięstwo! Pokonujemy przeciwnika 5-2!

W pierwszej połowie niestety poziom widowiska nie rozpieszczał kibiców zgromadzonych na stadionie. Owszem Chlebnia w 4 minucie objęła prowadzenie za sprawą Michała Ocipki lecz zdobyty gol nie zmienił wiele w grze. Było sporo niedokładności w zagraniach zarówno graczy LKS-u jak i miejscowych z Konstancina. Gospodarze w tej odsłonie również raz znaleźli sposób na pokonanie naszego bramkarza i pierwsze 45 minut zakończyło się wynikiem 1-1.

Po zmianie stron graliśmy już zdecydowanie lepiej. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Kolejne 2 gole zdobył powracający do wysokiej formy Michał Ocipka zaś czwarte trafienie dla naszego zespołu zanotował Kamil Pawlikowski. Gospodarze zdobyli koejnego gola lecz Chlebnia pokazała że w tym spotkaniu KS nie ma czego pozytywnego dla siebie szukać. W końcówce wynik na 5-2 ustalił Adam Michalak.

Odnosimy ważne zwycięstwo które z optymizmem pozwala patrzeć w przyszłość. Kolejny mecz rozegramy 21 października kiedy to o godzinie 11:00 na Chlebni zmierzymy się z KS Raszyn.

KS Konstancin - LKS Chlebnia 2-5 ( 1-1 )

Bramki: Ocipka x3, Pawlikowski, Michalak

Skład Chlebni: Parol, Frączek, P. Bogacki, Paciorkowski, Skirski ( '50 B. Piórkowski ), Ejsmont, Kozdrój ( '65 Obierak ), M. Piórkowski ( '75 Szulowski ), Pawlikowski ( '80 Małek ), K. Bogacki ( '55 Michalak ), Ocipka