dzisiaj: 656, wczoraj: 682
ogółem: 3 809 748

Józefovia za mocna dla Chlebni...

• autor: bercikm, 2017-10-07 23:19

Niestety, pomimo najszczerszych chęci Chlebnia nie była w stanie "postawić" się gościom z Józefowa i w pełni zasłużenie przegrywa 0-3.

Nie sposób odmówić podopiecznym trenera Świtalskiego ambicji i walki o osiągnięcie korzystnego rezultatu. Jednak na Józefovię to było za mało. Brakowało nam jakości piłkarskiej. Goście obnażyli nasze słabości stwarzając często zagrożenie pod naszą bramką. W pierwszej połowie straciliśmy jedną bramkę zaś po przerwie goście dołożyli dwa trafienia zwyciężając ostatecznie 0-3.

Do prowadzącej Józefovi tracimy obecnie 8 punktów ale chyba nie ma co patrzeć na zespoły nas wyprzedzające a skupić się na sobie. Warto aby w kolejnym spotkaniu pokusić się o pełną pulę. A ten następny zagramy na wyjeździe z KS Konstancin.