dzisiaj: 7, wczoraj: 384
ogółem: 3 818 217

Grom trafił w Chlebnie

• autor: bercikm, 2017-09-30 16:57

Niestety porażką 0-2 zakończył się w Warszawie dzisiejszy mecz ligowy naszej Chlebni z miejscowym Gromem.

W tym stojącym na niskim poziomie sportowym widowisku lepsi okazali się gospodarze który jak najbardziej sprawiedliwie wygrywają i zdobywają 3 punkty.

Chęci nie można było odmówić zarówno piłkarzom Gromu jak i Chlebni. Jednak brakowało pomysłu albo zimnej krwi pod bramką przeciwnika. Akurat, choć to marne pocieszenie to my mogliśmy cieszyć się z takiego obrotu sprawy gdyż to gospodarze mieli kilka wyśmienitych okazji do zdobycia gola i tylko dzięki braku skutecznego wykończenia zawdzięczaliśmy iż do przerwy przegrywaliśmy 0-1. My w tej części gry praktycznie nie zagroziliśmy bramce strzeżonej przez bramkarza Gromu.

Po zmianie stron Chlebnia postanowiła mocniej zaatakować co z kolei pozwoliło gospodarzom na wyprowadzanie szybkich kontr. Po jednej z nich Grom podwyższył swoje prowadzenie. Miejscowi mogli i powinni tych bramek zdobyć więcej lecz z bardzo dobrej strony pokazał się nasz bramkarz Bartek Parol który w kilku sytuacjach uratował nas przed utratą kolejnych goli. W 90 minucie jeszcze za agresywny odbiór piłki czerwoną kartką ukarany został Bartek Piórkowski i mecz kończyliśmy w 10-ciu.

Przegrywamy a szkoda bo zwycięstwo pozwoliłoby awansować na 2 miejsce w tabeli. Czas jednak patrzeć już w przyszłość. W kolejnym meczu zmierzymy się z Józefovią Józefów. Ten mecz rozegramy w sobotę 7 października kiedy to o godzine 11:00 zmierzymy się z Jóefovią Józefów.

Grom Warszawa - LKS Chlebnia 2-0 ( 1-0 )

Skład Chlebni: Parol, Paciorkowski, Gudelski, Pawlikowski ( '85 Patanowski ), Obierak, Szulowski ( '45 B. Piórkowski ), Ejsmont, Kozdrój ( '80 Zientek ), M. Piórkowski ( '70 K. Bogacki ), Michalak ( '45 P. Bogacki ), Ocipka