LKS Chlebnia - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  •        

Zegar

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 539, wczoraj: 371
ogółem: 2 030 702

statystyki szczegółowe

Aktualności

Zwycięstwo rezerw w Płochocinie!

  • autor: bercikm, 2017-09-25 11:17

Przed spotkaniem wiedzieliśmy, że mimo iż gospodarze pozostawali dotąd bez punktu, to spotkanie na ich terenie nie będzie należało do łatwych i przyjemnych i musimy być bardzo skoncentrowani by zdobyć punkty.

Niestety w pierwszej połowie nasza koncentracja , a w zasadzie jej brak doprowadził do stanu, w którym po 8 minutach było już 2-0 dla ekipy z Płochocina. Odpowiedzieliśmy jednak trafieniami Zwierzchowskiego i Laskowskiego i wydawało się ,że już opanowaliśmy sytuację, ale chwilę po naszym drugim trafieniu , rywale ponownie wychodzą na prowadzenie i na przerwę schodziliśmy przegrywając 3:2.

Na drugą część wyszliśmy już na szczęście dużo bardziej skoncentrowani i jeszcze mocniej zmotywowani, a do przyzwoitej gry w ofensywie dołożyliśmy więcej spokoju w obronie . Strzeliliśmy dwie bramki autorstwa Patanowskiego i Chłystka i zasłużenie choć z problemami wywozimy z Płochocina cenne trzy punkty .

FC PŁOCHOCIN - LKS CHLEBNIA II 3:4(3:2)

BRAMKI: ZWIERZCHOWSKI MICHAŁ, LASKOWSKI ADAM, PATANOWSKI SEBASTIAN, CHŁYSTEK PIOTR

SKŁAD : STARBAŁA - CHŁYSTEK , K.PIÓRKOWSKI , ŻAKOWSKI, PRZYGODA - K.BOGACKI ('46 ZAPRZAŁEK) , WIECZOREK, OMIECIŃSKI ('46 PATANOWSKI) ,ZWIERZCHOWSKI ('75 MACHULSKI) , LASKOWSKI ('90 M.ŻEGLIŃSKI) - ZIENTEK ( '46 KUŚMIDER)

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [110]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.