Traktorki pokonane!

• autor: bercikm, 2017-09-18 15:12

W dniu wczorajszym nasza Chlebnia pokonała po bardzo dobrym spotkaniu w swoim wykonaniu 1-0 rezerwy Ursusa Warszawa.

Pomimo iż podopieczni trenera Kamila Świtalskiego strzelili tylko jednego gola to ich występ należy oceniać w kategoriach bardzo dobrego meczu. Chlebnia prezentowała wysoką jakość gry, dokładność i pomysłowość w przeprowadzanych akcjach. Gola na wagę 3 punktów zdobył dla nas Maciek Kozdrój.

Odniesione zwycięstwo pozwoliło nam awansować na 4 miejsce w tabeli ligi okręgowej. Do prowadzącej Józefovii tracimy obecnie 4 punkty. Kolejny mecz rozegramy na Chlebni kiedy to w sobotę o godzinie 11:00 zmierzymy się z KS Teresin.

Ursus II - LKS Chlebnia 0-1

Bramka: Kozdrój

Skład Chlebni: Parol-Obierak, Gudelski, Frączek, P.Bogacki (70 Skirski) -Pawlikowski, Szulowski( 80 B .Piórkowski), Kozdrój( 85 Zientek), Michalak, (65 Patanowski), Ocipka, (88K.Bogacki)