Jutro walczymy z AP Żyrardów!

• autor: bercikm, 2017-09-12 15:34

W środę, o godzinie 17:00 na Chlebni rozegramy zaległy mecz 6 kolejki ligi okręgowej. Walczyć o punkty będziemy z AP Żyrardów.

Słowo "walka" użyte jest specjalnie kilka razy. Ten mecz zapowiada się na typowe spotkanie walki. Każda ze stron świadoma jest swoich atutów piłkarskich i każda będzie chciała je zademonstrować w najbliższym meczu.

W tym starciu które zapowiada się na niezwykle zacięte i wyrównane o końcowym wyniku mogą zadecydować detale. Mowa tutaj o dyspozycji dnia, jednym błędzie wykorzystanym bezlitośnie przez rywala.

AP Żyrardów w poprzednich meczach pokazało że nie tylko wygrywać ale i zdobywać wiele bramek. W ostatnim meczu drużyna naszego najbliższego przeciwnika rozgromiła rezerwy Pogoni wygrywając aż 7-0. W tabeli ligi okręgowej zajmuje 7 miejsce z dorobkiem 9 punktów wywalczonych w 5 spotkaniach.

Nasza Chlebnia po ostatnim zwycięstwie 4-1 z Naprzodem Stare Babice w tabeli zajmuje 5 miejsce. Zgromadziliśmy po 5 kolejkach 11 punktów. W przypadku jutrzejsze wygranej możemy awansować na drugie miejsce w tabeli.

Na taki mecz myślę że nie trzeba Państwa dodatkowo namawiać na przyjście. Szykuje się nam niezwykle ciekawe spotkanie! Zatem do zobaczenia, już jutro o godzinie 17:00 start tego meczu!