statystyki szczegółowe

Aktualności

Zwycięstwo rezerw w Ołtarzewie!

• autor: bercikm, 2017-09-09 22:24

Kolejny horror w wykonaniu drugiej drużyny seniorów , ale tym razem z happy endem. Pierwsza połowa meczu to zdecydowana przewaga naszego zespołu , jednak znów brak skuteczności skutkujący zmarnowaniem wielu wybornych sytuacji sprawił, że na przerwę schodziliśmy z bezbramkowym remisem.

Druga odsłona rozpoczęła się natomiast najgorzej jak tylko mogła. Po 5 minutach naszego rozkojarzenia gospodarze prowadzili już 2:0. Podopieczni trenera Pawła Żeglińskiego nie dali jednak za wygraną i zaatakowali jeszcze mocniej. Najpierw w 70 minucie kontaktową bramkę z rzutu karnego zdobył Wieczorek, a 7 minut później do remisu doprowadził Żakowski. W doliczonym czasie gry los w końcu uśmiechnął się i do nas. Po ostatnich meczach , w których to my traciliśmy bramki, tym razem najpierw za sprawą Małka wyszliśmy na prowadzenie, a w ostatniej akcji meczu, wynik strzałem z karnego ustalił Wieczorek, zapewniając nam zasłużone, ale ,,wyszarpane” zwycięstwo.