Pechowa porażka rezerw.

• autor: bercikm, 2017-09-04 15:00

Porażka 2-3 zakończyło się niedzielne spotkanie rezerw Chlebni i Błonianki . Mimo, że do przerwy będąc zespołem zdecydowanie lepszym , prowadząc 1-0 popełniliśmy jeden błąd i rywale doprowadzili do remisu.

Druga odsłona była już bardziej wyrównana. Najpierw goście wyszli na prowadzenie, potem my odrobilismy straty. W ostatnich minutach sędziowie dopatrzyli się pozycji spalonej przy bramce naszego zespołu, a chwilę później ostatni cios zadała Blonianka i kolejny raz w tym sezonie tracimy punkty w samej końcówce meczu.

LKS CHLEBNIA II -BŁONIANKA II 2-3 (1-1)

BRAMKI : BARTEK PRZYGODA, MICHAŁ MAŁEK

Skład: PAROL - MICHAŁOWSKI , K.PIÓRKOWSKI ('80 ,MACHULSKI) , SIERAŃSKI , PRZYGODA- B.PIÓRKOWSKI, WIECZOREK ('82 M.ŻEGLIŃSKI) , PATANOWSKI ('46 MAŁEK) , LASKOWSKI, CHŁYSTEK ('65 ŻAKOWSKI) - OMIECIŃSKI ('46 PIETRASZKO)