dzisiaj: 444, wczoraj: 1090
ogółem: 3 820 779

Naprzód Chlebnio!

• autor: bercikm, 2017-09-03 21:09

Zwycięstwem 4-1 zakończyło się wczorajsze spotkanie naszej Chlebni z Naprzodem Stare Babice.

Od początku meczu podopieczni trenera Kamila Świtalskiego osiągnęli przewagę czego efektem zdobywane gole. Najpierw do siatki przeciwnika z rzutu karnego trafił Tomek Kulesza. Nasze prowadzenie podwyższył Piotrek Szulowski. Do przerwy prowadziliśmy grając w sposób lepiej wyrafinowany jak i prezentowaliśmy wyższą jakość w grze.

Po zmianie stron LKS dokłada kolejną bramkę. Tym razem na listę strzelców wpisał się Adam Michalak. Niespodziewanie gospodarze zdobyli gola który tylko na chwilę wprowadził niepotrzebną nerwowość. Na całe szczęście Chlebnia zareagowała w sposób najlepszy z możliwych czyli strzeleniem 4 bramki która ostatecznie pozbawiła złudzeń Naprzód na to że mogą w tym meczu coś jeszcze zdziałać. Ostatnią bramkę zdobył dla nas powracający do nas Michał Ocipka, król strzelców poprzedniego sezonu w lidze okręgowej którego obecność w naszym zespole każdego bardzo cieszy!

Teraz przed nami 2 tygodnie przerwy. Na prośbę AP Żyrardów, naszego najbliższego przeciwnika mecz z tym zespołem zostaje przełożony. Najbliższe spotkanie rozegramy z Ursusem Warszawa.

Naprzód Stare Babice - LKS Chlebnia 1-4 ( 0-2 )

Bramki: Kulesza, Szulowski, Michalak, Ocipka

Skład: Parol, Obierak, Gudelski, Paciorkowski, Skirski ( '46 B. Piórkowski ), Kulesza ( '65K. Bogacki ), Szulowski, Kozdrój ( '60 P. Bogacki ), Pawlikowski ( '70 Patanowski ), M. Piórkowski ( '80 Omieciński ), Michalak ( '55 Ocipka )