dzisiaj: 807, wczoraj: 682
ogółem: 3 809 899

Pozostaje niedosyt...

• autor: bercikm, 2017-08-31 14:54

Remisem 1-1 zakończyło się wczorajsze spotkanie naszej Chlebni z SEMP-em Ursynów.

Jeżeli klasyk mawia że jeśli meczu nie możesz wygrać to chociaż go zremisuj to myśląc o wczorajszym meczu wiemy że to przysłowie nijak ma się do tego co widzieliśmy.

Chlebnia przeważała, stwarzała niezliczoną ilość sytuacji do zdobycia gola lecz pomimo usilnych starań piłka nie chciała znaleźć się w siatce gości.

Owszem w pierwszej połowie na prowadzenie wyprowadził nas Tomek Kulesza który zdobył gola z rzutu karnego lecz tych bramek w tej części gry powinniśmy mieć co najmniej kilka więcej.

Jeżeli nie możesz zdobyć bramki musisz się spodziewać tego że w każdej chwili możesz ją stracić. Tak też się stało w drugiej połowie kiedy to SEMP przeprowadził nieliczną kontrę z której zdobył gola. Na tym...poprzestał atakować naszą bramkę. Chlebnia w końcwce miała kilka wybornych sytuacji lecz zabrakło skutecznego wykończenia i większego spokoju.

Remisujemy wygrany mecz. Teraz czeka nas starcie z Naprzodem Stare Babice. To spotkanie rozegramy na wyjeździe w sobotę o godzinie 17:00.

LKS Chlebnia - SEMP Ursynów 1-1 ( 1-0 )

Bramka: Tomek Kulesza

Skład: Parol, Obierak, Gudelski, Frączek, Skirski ( '70 B. Piórkowski ), Kulesza, Szulowski ( '75 K. Bogacki ), Kozdrój, Pawlikowski ( '83 Paciorkowski ), M. Piórkowski ( '78 Patanowski ), Michalak ( '80 Omieciński )