Chlebnia lepsza od Błękitnych!

• autor: bercikm, 2017-08-28 11:02

W dniu wczorajszym nasza Chlebnia pokonała 5-3 w Korytowie miejscowych Błękitnych.

Spotkanie było niezwykle otwarte czego efektem 8 strzelonych łączne bramek. Na tą otwartość wpłyneły także błędy w formacjach defensywnych obydwu zespółów co skwapliwie wykorzystywali zawodnicy ofensywni zarówno Chlebni jak i Błękitnych.

W pierwszej połowie prezentowaliśmy większą kulturę gry czego efektem 2 zdobyte gole. Najpierw do siatki trafił Adam Michalak zaś nasze prowadzenie podwyższył Piotrek Obierak.

Po zmianie stron to gospodarze zdobyli gola kontaktowego. Na całe szczęście szybko odpowiedzieliśmy bramką Sebastiana Patanowskiego dla którego ten gol był pierwszym kontaktem z piłką po pojawieniu się na boisku a niedługo później Mateusza Piórkowskiego. Gdy wydawało się że wszystko mamy pod kontrolą gospodarzae zdobyli drugą bramkę, za chwilę trzecią i zrobilło się nerwowo. Tą próbe nerwów lepiej wytrzymali nasi gracze zdobywając piątą bramkę autorstwa Piotrka Obieraka.

Odnosimy zwycięstwo i to jest najważniejsze. Nad stylem gry nadal pracujemy i z każdym meczem na pewno będzie widoczny postęp w naszej grze. Następny mecz rozegramy w środę o godzinie 17:00 kiedy to na Chlebni mierzyć się będziemy z SEMP-em Ursynów.

Błękitni Korytów - LKS Chlebnia 3-5 ( 0-2 )

Skład Chlebni: Parol, Obierak, Gudelski, Frączek, P. Bogacki, Kulesza ( '85 Zientek ), Ejsmont ( '75 Szulowski ), Skirski ( '70 Kozdrój ), Pawlikowski ( ' 70 Patanowski ), M. Piórkowski ( '80 K. Bogacki ), Michalak ( '75 Omieciński )