Minimalna porażka rezerw w Milanówku

• autor: bercikm, 2017-08-27 22:45

Zabrakło bardzo niewiele by nasza druga drużyna seniorów wywiozła cenny punkt z Milanówka. Gospodarze jedyną bramkę spotkania zdobyli w trzeciej z sześciu doliczonych minut.

Choć to Milan przeważał, my również mieliśmy swoje okazję, a drużyna pokazała ogromną wolę walki. W 75 minucie doszło do nieprzyjemnego zdarzenia w którym to ucierpiał nasz bramkarz, rozgrywający bardzo dobre zawody - Grzegorz Starbała. Po zderzeniu z napastnikiem Milanu z rozciętą głową musiał opuścić boisko.

MILAN MILANÓWEK - LKS CHLEBNIA II 1-0 (0-0)

SKŁAD : STARBAŁA ('75 SOĆKO) - MICHAŁOWSKI, PACIORKOWSKI, SIERAŃSKI, PRZYGODA ( '80 M.ŻEGLIŃSKI)- KUŚMIDER ('73 MACHULSKI) , ZDULSKI, B.PIÓRKOWSKI, OMIECIŃSKI ('46 CZARNOWSKI) , ZIENTEK ( '46 LASKOWSKI) - K.PIÓRKOWSKI