Jedziemy do Korytowa!

• autor: bercikm, 2017-08-25 13:43

W niedzielę o 17:30 pierwszy zespół Chlebni w Korytowie powalczy o ligowe punkty z miejscowymi Błękitnymi.

Losy tych drużyn nie raz się już splatały. O ile Chlebnia od wielu lat gra w okręgówce tak Błękitni ciągle balansują na granicy awansu i spadku z tej klasy rozgrywkowej.

Kilka sezonów temu zespół z Korytowa pomimo utrzymania po barażach w okręgówce ze względu na problemy finansowe musiał opuścić ligę by od sezonu 2013/2014 od B-klasy wspinać się ponownie po szczeblach rozgrywkowych.

Start obecnego sezonu również nie jest wymarzony. Po 2 kolejkach Błękitni mają zero punktów na swoim koncie. W ostatnim spotkaniu lepsze od zespołu z Korytowa okazali się zawodnicy rezerw Grodziskiej Pogoni wygrywając 5-2.

Nasza Chlebnia po remisie i ostatnim zwycięstwie nad Piastem Piastów w tabeli awansowała na 7 miejsce. Dobrze by było i po tym meczu zaliczyć skok o kilka "oczek" w ligowej tabeli.

Nie pozostaje nam nic innego niż wybiegnięcie na murawę w niedzielę, zagranie na maksymalnym zaangażowaniu i wywalczeniu w ten sposób 3 punktów!

Zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków Chlebni na to spotkanie!