Remis rezerw na inauguracje rozgrywek!

• autor: bercikm, 2017-08-20 20:38

Mimo deszczowej pogody, kibice którzy zjawili się na stadionie w Chlebni nie mogli się nudzić . Wynik 5-5 odzwierciedla to jak otwarty był ten mecz i jak wiele się w nim działo.

Pomimo, iż kilkukrotnie wychodziliśmy na prowadzenie nie potrafiliśmy utrzymać korzystnego wyniku do końca pozwalając gościom odrabiać straty ( 3 rzuty karne dla Orła z tego 2 wykorzystane) . Szkoda bo komplet punktów był na wyciągnięcie ręki .

LKS CHLEBNIA II - ORZEŁ KAMPINOS 5 : 5 (2:2) BRAMKI : WIECZOREK, SZULOWSKI , ZIENTEK , LASKOWSKI ,OMIECIŃSKI
 SKŁAD : PAROL - BEREZHNYI ('15 CHŁYSTEK) , MICHAŁOWSKI( '65 OMIECIŃSKI ) , K.PIÓRKOWSKI , PRZYGODA - ZWIERZCHOWSKI , WIECZOREK, SZULOWSKI , ZDULSKI , LASKOWSKI - ZIENTEK ( ' 80 CZARNOWSKI )