Chlebnia gromi Piasta!

• autor: bercikm, 2017-08-19 17:52

Wysokim zwycięstwem 4-0 zakończyło się dzisiejsze spotkanie naszej Chlebni z Piastem Piastów. Po meczu można stwierdzić że końcowy wynik był najmniejszym wymiarem kary. Chlebnia mogła i powinna wygrać wyżej ale pamiętając chociażby zeszłoroczną porażkę trzeba się cieszyć z 3 bardzo ważnych punktów.

Pierwsze minuty nie zwiastowały że będzie nam łatwo i przyjemnie. 10 minut to wyrównana gra z której nie za wiele wynikało. Dopiero od wspomnianej 10 minuty do 25 LKS przeważał a tą przewagę udokumentował golem zdobytym przez Mateusza Piórkowskiego. W tej odsłonie więcej goli nie zobaczyliśmy.

Po zmianie stron nasza przewaga nie podlegała już żadnej dyskusji. Chlebnia co chwilę stwarzała sytuacje strzeleckie a na efekty nie trzeba było długo czekać. Na listę strzelców wpisywali się kolejno: Adam Michalak ( pozyskany ze Znicza Pruszków i zgłoszony niedawno do gry ), Tomek Kulesza który trafił z rzutu karnego wywalczonego po faulu na Piotrze Szulowskim oraz wspomniany "Zola" który trafieniem ustalił wynik meczu.

Oprócz wspomnianego Adama Michalaka ( 20 występów w 3 lidze i 8 w 2 lidze, wszystkie w barwach Znicza ) ostatnio pozyskaliśmy Norberta Dobskiego ( 1 występ w 2 lidze w barwach Znicza )

Cieszy odniesione zwycięstwo które w chwili obecnej pozwala zajmować 4 miejsce w tabeli. Następny mecz rozegramy w następną niedzielę kiedy to o godzinie 17:30 w Korytowie zagramy z miejscowymi Błękitnymi.

LKS Chlebnia - Piast Piastów 4-0 ( 1-0 )

Bramki: M. Piórkowski, Michalak, Kulesza, Szulowski

Skład Chlebni: Parol, Obierak, Gudelski, Frączek, P. Bogacki, Kulesza, M. Piórkowski ( ' 80 K. Bogacki ), Ejsmont ( '70 Szulowski ), Patanowski ( '45 Dobski ), Kozdrój ( '84 K. Piórkowski ), Omiecinśki ( '45 Michalak )