Czas na Piasta!

• autor: bercikm, 2017-08-17 20:40

W najbliższą sobotę o godzinie 11:00 nasza Chlebnia na własnym obiekcie podejmie zespół Piasta Piastów.

Dla podopiecznych trenera Kamila Świtalskiego będzie to 2 spotkanie ligowe. W pierwszym pojedynku jak wiemy zremisowaliśmy bezbramkowo z Przyszłością Włochy. Mamy nadzieję że przed własną publicznością uda nam się wywalczyć komplet punktów.

Zadanie jednak nie będzie łatwe. Piast w poprzednim sezonie pokazał się z bardzo dobrej strony zajmując ostatecznie 2 miejsce. Początek obecnego jednak dla graczy z Piastowa nie był udany. W inauguracyjnym spotkaniu zawodnicy Piasta przegrali 0-2 z rezerwami Grodziskiej Pogoni.

W naszym zespole doszło do kilku zmian personalnych o których nie informowaliśmy ze względu że nie wszystkie były pewne. Wiemy już na pewno że w drużynie LKS-u nie zobaczymy w obecnym sezonie Dominika Ochmana który przeniósł się do Huraganu Wołomin oraz Kuby Lesiaka który szuka klubu. Największym osłabieniem jednak jest strata najlepszego strzelca nie tylko naszego zespołu ale i całej ligi okręgowej poprzedniego sezonu czyli Michała Ocipki który reprezentuje obecnie barwy Błonianki Błonie.

Po stronie wzmocnień LKS Chlebnie reprezentować będą: Radek Zientek, Maciej Kozdrój ( obaj Pogoń Grodzisk ), Karol Gudelski ( Znicz Pruszków ) a także Damian Skirski ( LKS Osuchów )

Nowych zawodników serdecznie witamy w naszym zespole życząc im samych sukcesów oraz realizacji własnych celów i założeń!

Serdecznie zapraszamy na Chlebnie w sobotę! Godzina 11:00!!!