Pierwszy mecz na remis!

• autor: bercikm, 2017-08-12 13:35

W pierwszym, inauguracyjnym meczu ligowym sezonu 2017/2018 w lidze okręgowej nasza Chlebnia zremisowała bezbramkowo z Przyszłością Włochy.

Mecz od samego początku był niezwykle wyrównany. W pierwszej odsłonie lekką przewagę mieli gospodarze którzy częściej byli przy piłce jak i na naszej połowie. Jednak z tej przewagi na nasze szczęście nic nie wynikało.

Po zmianie stron Chlebnia miała swoje okazje kiedy to atakowaliśmy z kontrataku. Niestety również i my nie grzeszyliśmy skutecznością. Przyszłość zdobyła bramkę w 81 minucie meczu jednak gol nie został uznany gdyż zawodnik gospodarzy był na pozycji spalonej.

Wynik końcowy wydaje się jak najbardziej sprawiedliwym. Obydwie drużyny zaprezentowały się bardzo solidnie w grze obronnej ale niestety u gospodarzy jak i u nas było widać brak klasowego snajpera.

Przypomnijmy nasz podstawowy napastnik z zeszłego sezonu, król strzelców ligi okręgowej Michał Ocipka występuje obecnie w zespole Błonianki Błonie. Na pewno potrzebujemy jeszcze trochę czasu aby inni zawodnicy mogli się ze sobą zgrać i rozumieć niemal na pamięć jak to było w przypadku Michała.

Kolejny mecz rozegramy za tydzień kiedy to w sobotę o godzinie 11:00 na Chlebni zmierzymy się z Piastem Piastów.

Przyszłość Włochy - LKS Chlebnia 0-0

Skład Chlebni: Parol, Obierak, Frączek, Gudelski, Skirski, Patanowski ( '45 Zientek żk ), Kulesza, Ejsmont żk, M. Piórkowski, Kozdrój ( '85 Szulowski ), Omieciński ( '80 K. Piórkowski )