Gotowi, do grania, start!

• autor: bercikm, 2017-08-10 08:11

W sobotę o godzinie 11:00 w Warszawskiej dzielnicy Włochy nasza Chlebnia zainauguruje rozgrywki ligowe w okręgówce w sezonie 2017/2018. Na wyjeździe zmierzymy się z miejscową Przyszłością!

Nowy sezon to nowe nadzieję. Po ostatnim rozdaniu ligowym w poprzednim sezonie nastroje w Chlebni nie były do końca satysfakcjonujące. W pewnym momencie zaczęliśmy wierzyć w to że możemy wywalczyć awans i zdawaliśmy sobie sprawę że dobrą grą którą pokazaliśmy w rundzie jesiennej ten cel będziemy mogli zrealizować. Niestety słaba wiosna zweryfikowała nasze plany.

Teraz przed nami nowy sezon. Wierzymy że w nim podopieczni trenera Świtalskiego będą grali na miarę naszych oczekiwań. Łatwo nie będzie. W związku z reorganizacją przede wszystkim walczyć będzie trzeba o utrzymanie które zapewni sobie prawdopodobnie tylko 6 drużyn. Pierwsze kolejki pokażą na co możemy liczyć jeżeli chodzi o nasz LKS.

W okresie przygotowawczym dobre mecze przeplataliśmy słabszymi. Jednak z każdym dniem coraz lepiej rozumieli się nasi gracze na boisku. W drużynie nastąpiło kilka zmian personalnych o których napiszemy jutro.

Wierzymy że w sobotę nasz zespół zwycięży i wygrana da nam tzw. pozytywnego kopa w następnych meczach. W meczach z Przyszłością jedno jest pewne. Czeka nas zacięty mecz w którym może paść wiele bramek. W przeszłości spotkania z udziałem tych drużyn obfitowały w sporą ilość goli. Zatem zapraszamy w sobotę do Warszawy!

Do zobaczenia!