Chlebnia sprawdzi "Lotników"!

• autor: bercikm, 2017-08-03 22:45

W sobotę o godzinie 11:00 na boisku RKS Okęcie Warszawa nasza Chlebnia rozegra kolejny mecz sparingowy.

Tym razem zmierzymy się z występującymi tam, popularnie nazywanymi "Lotnikami" Niestety ostatnio zespół ten obniżył znacząco loty czego efektem był spadek w minionym sezonie do A-klasy. Na pewno szkoda że klub który jeszcze do niedawna występował w IV lidze dziś musi walczyć na przedostatnim poziomie rozgrywkowym w Polsce.

Warto nadmienić że obecny nasz trener Kamil Świtalski w przeszłości występował w drużynie z Okęcia jako piłkarz.

Sobotni sparing będzie ostatnim testem przed startem ligi. Przypomnijmy, pierwszy mecz ligowy rozegramy w sobote 12 sierpnia w Warszawie kiedy to o godzinie 11:00 zmierzymy się z miejscową Przyszłością.

Zapraszamy w sobotę do Warszawy na ostatni w tym okresie przygotowawczym mecz sparingowy!