Chlebnia postraszyła Błoniankę!

• autor: bercikm, 2017-07-29 21:33

Choć to nasza Chlebnia prowadziła już 2-0 z zespołem z Błonia, ostatecznie musiała uznać wyższość rywala przegrywając po 90 minutach 2-3.

Podopieczni trenera Kamila Świtalskiego pokazali się w tym meczu z bardzo dobrej strony. Szczególnie w pierwszej połowie po której nie tylko prowadzili 2-0 ale grali bardzo ambitnie, na pograniczu faulu, nawet na chwilę nie odpuszczając gościom z Błonia. Taka gra mogła podobać się nielicznej publice która ze swoim zespołem jest na dobre i na złe. Najpierw szybko bo już w 3 minucie do siatki trafił Piotrek Obierak zaś niewiele później prowadzenie podwyższył Marcin Ejsmont trafiając z rzutu wolnego w samo okienko bramki Błonianki.

Po zmianie stron goście swoim doświadczeniem wyniesionym z gry w wyższej lidze wykorzystywali swoje okazje zdobywając kolejne bramki.

Dzisiejszy mecz wprawdzie przegrany pokazał że nasza forma ciągle rośnie. Być może w kolejnym meczu doczekamy się zwycięstwa. Za tydzień w sobotę zagramy o godzinie 11:00 na wyjeździe z RKS-em Okęcie Warszawa.

LKS Chlebnia - Błonianka Błonie 2-3 ( 2-0 )

Bramki dla LKS-u: Obierak, Ejsmont

Skład LKS-u: Ulejczyk, Obierak,Frączek, B. Piórkowski, Ejsmont, Gudelski, M, Piórkowski, Kulesza, Małek, Omieciński, Zientek

Ponadto zagrali: Sierański, Kozdrój, K. Piórkowski, Szulowski, Pietraszko, Parol