Sparingowa porażka rezerw z drugą drużyną Pogoni

• autor: bercikm, 2017-07-27 08:57

W pierwszym meczu kontrolnym podczas okresu przygotowawczego nasze rezerwy uległy drugiej drużynie Pogoni występującej w lidze okręgowej 6:2.

Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga gospodarzy, którzy byli zespołem lepszym w każdym aspekcie gry. My grając w dość eksperymentalnym składzie nie byliśmy w stanie nawiązać równorzędnej walki.

W drugiej połowie natomiast po kilku roszadach nasza gra wyglądała zdecydowanie lepiej , czego efektem było stworzenie wielu sytuacji bramkowych z spośród których dwie zostały zamienione na gole. Pogoń dołożyła natomiast jeszcze jedno trafienie wygrywając ostatecznie 6:2.

POGOŃ II GRODZISK - LKS CHLEBNIA II 6:2 (5:0)

BRAMKI : K. Piórkowski, A. Laskowski

SKŁAD : PAROL - ZAPRZAŁEK MICHAŁOWSKI , K. PIÓRKOWSKI - PRZYGODA - ZAW. TESTOWANY 1, WIECZOREK , BEREZHNYI , LASKOWSKI, ZWIERZCHOWSKI, FURDYNA

ZAGRALI TAKŻE : TESTOWANY 2, OMIECIŃSKI, ŻAKOWSKI