Porażka po ambitnej grze!

• autor: bercikm, 2017-07-26 21:57

Choć mecz z Ożarowianką przegraliśmy ostatecznie 1-5 to pokazaliśmy że potrafimy grać dobrze nie tylko w ofensywie ale i w bloku obronnym. Szczególnie na pochwałę zasługuje pierwsza połowa po której to prowadziliśmy 1-0 po golu zawodnika testowanego.

Po zmianie stron trener gospodarzy wystawił przeciwko nam teoretycznie silniejszy skład który pokazał że nie przypadkiem w poprzednim sezonie zajął wysokie miejsce w 4 lidze. Pomimo ambitnej gry gospodarze zdołali nam strzelić 5 bramek.

Widać na pewno postęp w naszej grze i pozostaje wierzyć że w kolejnych meczach będzie jeszcze lepiej.

A te następne spotkanie rozegramy w sobotę o godzinie 11:00 na Chlebni. Ponownie sprawdzimy się na tle zespołu grającego w 4 lidze. Mowa o pierwszym zespole Błonianki Błonie.

Ożarowianka - LKS Chlebnia 5-1 ( 0-1 )

Skład Chlebni: Parol, Obierak, Testowany, Sierański, B. Piórkowski, M. Piórkowski, Ejsmont, Kulesza, K. Piórkowski, Omieciński, Testowany

Ponadto zagrali: Testowany, Pietraszko, Szulowski, Ulejczyk