Piłkarska środa!

• autor: bercikm, 2017-07-25 22:23

Już jutro obydwie nasze drużyny seniorskie rozegrają mecze sparingowe przygotowujące do startu sezonu w rundzie jesiennej.

Pierwsza drużyna w kolejnym meczu kontrolnym tym razem w Ożarowie o godzinie 18:30 sprawdzi swoje siły z miejscową Ożarowianką. Rywal na pewno będzie niezwykle wymagającym przeciwnikiem. Ożarowianka to czołowa drużyna IV ligi. Pamiętamy że z podobnym zespołem już zagraliśmy ( Mszczonowianka Mszczonów ) i tego starcia do dzisiaj miło nie wspominamy. Taki test mecz pokaże czy wykonaliśmy postęp. Cała drużyna ciężko trenuje aby być jeszcze lepszym zespołem który swoją moc pokaże w rozgrywkach ligowych.

O godzinie 20:15 natomiast w Grodzisku podopieczni trenera Pawła Żeglińskiego który niedawno zmienił stan cywilny zagrają pierwszy mecz po przerwie urlopowej. Naszym przeciwnikiem będą występujące w lidze okręgowej rezerwy Grodziskiej Pogoni.

Jutro czekają nas ciekawie zapowiadające się starcia na które warto się wybrać!

Zapraszamy!