LKS Osuchów pokonany!

• autor: bercikm, 2017-07-22 21:41

Zwycięstwem 1-0 naszej drużyny zakończyło się dzisiejsze spotkanie sparingowe rozegrane w Osuchowie przeciwko miejscowemu LKS-owi.

Mecz przez cały okres trwania nie porywał swoim poziomem. Nie mogło być inaczej skoro warunki atmosferyczne w postaci upału zdecydowanie nie były dobre do rozegrania meczu piłkarskiego.

Zawodnicy obydwu drużyn bardziej walczyli o przetrwanie w skwarze nić myśleli o koronkowych akcjach. Od 60 minuty praktycznie gra była prowadzona w ślamazarnym tempie.

Lepiej w tych warunkach odnaleźli się nasi piłkarze którzy w 89 minucie za sprawą Piotrka Obieraka zdobywają jak się później okazało jedyną bramkę tego spotkania.

Ciężko po takim meczu określić w jakiej formie są nasi piłkarze gdyż jak wspomniano dzisiejsze warunki skutecznie uniemożliwiły pokazanie pełni swoich możliwości.

Kolejny mecz rozegramy w środę kiedy to o godzinie 18:30 w Ożarowie zmierzymy się z miejscową Ożarowianką.

LKS Osuchów - LKS Chlebnia 0-1

Bramka: Piotr Obierak

Skład Chlebni: Ulejczyk, Testowany, Testowany, Szulowski, B. Piórkowski, Sierański, Ejsmont, Pietraszko, M. Piórkowski, Obierak, Omieciński.

Ponadto zagrali: Testowany, K. Piórkowski