Chlebnia poznała pucharowego rywala!

• autor: bercikm, 2017-07-17 17:26

Zanim napiszemy o drużynie z którą przyjdzie nam się zmierzyć w rozgrywkach okręgowego pucharu Polski z redaktorskiego obowiązku należy wspomnieć iż w pierwszym sparingu przegraliśmy 0-9 z IV ligową Mszczonowianką Mszczonów.

Wynik tego pojedynku choć wysoki na pewno nie jest najistotniejszy. Najważniejsze że możemy zbierać cenne doświadczenia które miejmy nadzieję zostanie wykorzystane w rozgrywkach ligowych.

Wracając do Pucharu Polski. W 2 rundzie która odbędzie się 23 sierpnia zmierzymy się ze zwycięzcą pary: Józefowianka Józefów - MKS II Piaseczno.

Józefowianka w poprzednim sezonie debiutowała w B-klasie w której to zajęła wysokie, 4 miejsce.

Rezerwy MKS Piaseczno występują w A-klasie. W ostatnim sezonie zespół ten zajął w Serie A 6 miejsce.

Mecze tej rundy zostaną rozegrane o godzinie 17:00. Nasza Chlebnia mecz ze zwycięzcą wyżej wspomnianego pojedynku rozegra na wyjeździe.