dzisiaj: 563, wczoraj: 127
ogółem: 3 808 973

Zwycięstwo na koniec sezonu!

• autor: bercikm, 2017-06-15 19:58

Efektownym zwycięstwem 5-0 nad FC Lesznowolą podopieczni trenera Kamila Świtalskiego zakończyli sezon 2016/2017 w lidze okręgowej. Sezon który w najbliższym czasie szczegółowo zaprezentujemy.

We wczorajszym meczu w końcu pokazaliśmy że potrafimy grać szybko i skutecznie ale co najważniejsze, tworzyliśmy prawdziwą drużynę. Wygraliśmy 5-0 ale gdybyśmy pokonali przeciwnika 10-0 nie mógłby mieć o to do nas pretensji.

Już po pierwszej połowie prowadziliśmy 4-0. Goście nie nadążali za nami i wiedzieli że po przerwie pozostanie im jedynie godnie pożegnać się z okręgówką. Jak wiemy zawodnicy z Lesznowoli w przyszłym sezonie występować będą w A-klasie.

Po zmianie stron nadal prowadziliśmy grę czego efektem kolejny gol. Gdybyśmy byli bardziej skuteczni i mieli trochę więcej szczęścia ( 3 słupki, poprzeczka ) mogliśmy wygrać jak już wspomniano o wiele wyżej.

Gole dla naszego zespołu zdobywali: Omieciński x2, Patanowski x2 ( bardzo dobry występ zawodnika który od niedawna zaczął grać w pierwszym zespole) ), Ejsmont.

Teraz przed nami chwila oddechu. Przygotowania do rundy jesiennej sezonu 2017/2018 wznowimy 10 lipca. W najbliższych dniach przedstawimy statystyki ligi okręgowej jak i naszego zespołu. Nie zabraknie także wywiadów z trenerem jak i zawodnikami.

LKS Chlebnia - FC Lesznowola 5-0 ( 4-0 )

Bramki: Omieciński x2, Patanowski x2, Ejsmont

Skład: Ulejczyk ( '45 Parol ), B. Piórkowski, Paciorkowski, Frączek, Obierak, M. Piórkowski, Ejsmont, K. Bogacki ( '60 Sierański ), Omieciński, Patanowski, Szulowski