Czas na pozytywne zaskoczenie!

• autor: bercikm, 2017-06-13 15:31

Już jutro, w środę o godzinie 18:30 na Chlebni podopieczni trenera Kamila Świtalskiego rozegrają ostatni mecz ligowy w tym sezonie. Naszym przeciwnikiem będzie pogodzona ze spadkiem FC Lesznowola.

Wygrana zapewni nam miejsce na podium. Przegrana przy jednoczesnej wygranej Naprzodu Brwinów spowoduje iż spadniemy na 4 miejsce co na pewno byłoby sporym rozczarowaniem. Czas godnie pożegnać się z kibicami!

FC Lesznowola to 13 zespół ligi okręgowej. W dotychczas rozegranych 29 spotkaniach Lesznowola wywlaczyła 29 punktów. Bilans tej drużyny to 8 zwycięstw, 5 remisów i 16 porażek. Bilans bramkowy: 42 gole strzelone i 65 straconych. W ostatnim meczu gracze z Lesznowoli pokonali 1-0 Milan Milanówek.

W rundzie jesiennej pokonaliśmy naszego jutrzejszego przeciwnika aż 5-0! Liczymy na powtórkę już jutro!

Serdecznie zapraszamy na to ostatnie spotkanie. Podziękujmy naszym piłkarzom za walkę i za wiele radości której nam dostarczali. Widzimy się wszyscy na Chlebni!